Moderní skútry nabízí dynamické svezení ve velkém stylu

Zdá se vám, že na silnicích vídáte mnohem více skútrů než v minulých letech? Od roku 2013 lze na tomto jednostopém dopravním prostředku jezdit i s řidičákem pro skupinu B, takže logicky přibylo řidičů, kteří vyměnili slabší modely za svižnější skútry s motorem o obsahu 125 ccm. Pokud vás omrzelo čekání v kolonách a rádi byste městem prokličkovali bez zbytečného zdržování, není nad čím přemýšlet. Značka Kentoya teď navíc nabízí vybrané skútry s atraktivní vánoční slevou!

Skútr jako velmi levný způsob dopravy

 

Trápí vás výdaje za pohonné hmoty? Se skútrem spotřebu přestanete řešit, protože si řekne zhruba o tři litry benzínu na sto kilometrů. Hravě tak strčí do kapsy i velmi úsporné automobily. V případě skútru však nejde o úspornou jízdu, ale také o finančně nenáročnou údržbu a opravy. Navíc se nemusíte bát ani pořizovací ceny – kvalitní skútry 125 váš rozpočet nijak výrazně nenabourají.

Udělejte si radost k Vánocům a nadělte si skútr se slevou

 

Proč čekat, když můžete mít skvělý skútr pod stromečkem o několik tisíc korun levněji než obvykle? V nabídce skútrů Kentoya nyní najdete cestovní skútry Maximus 125 a Broadway 125 4T za velmi příjemné ceny. V obou případech jde o komfortní stroje, se kterými je každodenní cestování jedna radost.

Skútr Kentoya MAXIMUS 125

Skútr Kentoya MAXIMUS 125

Skútr Kentoya BROADWAY 125 4T

Skútr Kentoya BROADWAY 125 4T

A proč si vybrat právě značku Kentoya? Protože na českém trhu působí nejdéle ze všech značek a nabízí největší prodejní/servisní síť smluvních partnerů. Výrobce každoročně obměňuje nabídku o nové modely a zakládá si na skvělém poměru ceny a kvality.

V nabídce najdete také městské, retro, off-road a sportovní skútry. Ať už nakonec zvolíte model z jakékoliv kategorie, můžete si ho pořídit na splátky s nulovou akontací a bez navýšení. Bližší informace najdete na www.kentoya.cz.